Yüksek Lisans Yapmak İsteyenlere Müjde: Düzce’den Büyük Fırsat

yuksek lisans yapmak isteyenlere mujde duzceden buyuk firsat J95WMb8S.jpg

Düzce Üniversitesi ile Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (DSMMMO), lisansüstü eğitim konusunda önemli bir iş birliği protokolü imzaladı. Bu anlaşma, muhasebeci ve mali müşavirlere lisansüstü eğitim imkanı sunarak, eğitim ve araştırma faaliyetlerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Düzce Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (DSMMMO) arasında lisansüstü eğitim konusunda iş birliği yapılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Düzenlenen protokolü Düzce Üniversitesi adına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Öztürk, Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası adına ise Oda Başkanı Birol Aksu imzaladı.

DSMMMO mensuplarından lisansüstü öğrenci alım ilanına başvuru koşullarını taşıyanların, Düzce Üniversitesi Yönetimi ve oda tarafından ortaklaşa belirlenen öğrenci sayısı başvuru yapması, öğrencilerin eğitim, uygulama ve araştırma faaliyetlerine etkin katılımlarının sağlanması gibi hükümlerin yer aldığı protokol; oda personeli, oda mensupları serbest muhasebeciler, serbest muhasebeci mali müşavirler ve çalışanları, stajyerler, DSMMMO’ya kayıtlı stajyer adayları ile Düzce Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından verilecek lisansüstü eğitimin yürütülmesine ilişkin genel usul ve esasları kapsıyor.

(Haber Merkezi)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Yüksek Lisans Yapmak İsteyenlere Müjde: Düzce’den Büyük Fırsat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir