ZİRAAT ODASI SEÇİMLERİ YAPILDI

featured

ziraat odası seçimleri-anaGerede Ziraat Odası Kongresi’nde başkanlık için iki aday yarıştı. Gerede Ziraat Odası’nın Melih Gökçek Kültür Merkezi’nde yapılan kongresinde başkanlık için mevcut Başkan Nazım Göktaş kullanılan 90 delegenin oyundan 82 sini alırken, eski başkan Habib Öztürk 7 oy aldı, 1 oy ise geçersiz sayıldı.

Divanın oluşturulmasının ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla birlikte kongreye geçildi. Gergin anların yaşandığı kongrede Başkanlık yapan Nazım Göktaş konuşmasında, atama ile gelmediğini belirterek, ‘’Ben seçimle geldim. Ben bir yılı mı müfettişlerle geçirdim. Hiçbir şaibem ve yolsuzluğum çıkmadı. Ben namusum ve şerefimle çalıştım çalışmaya devam edeceğim. Benim muhtarlarım dürüsttür ve şereflidir. Seçimlerin Gerede için hayırlı olmasını diliyorum’’ diye konuştu.

Eski Başkan Habib Öztürk ise, sürdürdüğü görevde çiftçinin ve Gerede’nin faydasına olan her konuda Oda olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını ve yapmaya aday olduğunun altını çizdi.

Oda olarak yaptıkları hizmetlerden de örnekler veren eski Başkan Öztürk, “Oda olarak elleri nasırlı çiftçimizden aldığımız 1 kuruşun dahi hesabını yaparak çiftçimize nasıl daha iyi hizmet ederiz ilkesiyle yola çıktık. Yeni dönemde de çiftçimizin desteğini de arkamıza alarak yine çiftçimiz için ekmeğimizi kazanmak için çalışacağız. Bizleri bu göreve layık görecek olan tüm çiftçilerimize ve delegelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ise, her iki adayında bölge insanı olduğunu belirterek ve kardeşlik vurgusunu yaparak şöyle konuştu: ‘’Bu coğrafyada bir şeyler yapacaksak hep birlikte yapacağız. Birlikte olduğumuz anda bu millet hayırlı bir şekilde büyür ilerler. Birlikten rahmet doğuyor. Hep beraber muhtarlarımızla Rabbim hizmet etmeyi nasip etsin. Her köye gittiğimizde ricalarını emir telakki ediyor talebini yerine getirmeye çalışıyoruz. Zaman çabuk geçiyor. Bir dört yıl daha ziraat odası başkanını seçeceğiz. İnşallah hayırlı olur” dedi.

Seçilen asil üyeler:

Nazım Göktaş

Adem Kambur

Ahmet Evcimen

Halil Zağlıol

Erdoğan Bilişik

Ahmet Tabak

Bayram Çalışkan

Şaban Can

Niyazi Alkan

Fikret Küpçü

Halil Çay

Dursun Avcı

Mustafa Çiçek

Kadir Aydemir

Sefer Muratoğlu

Paşa İpek

Mevlüt Şişman

Mehmet Çomçalı

Sinan Teke

Erol İnan

Yusuf Sevimli

ziraat odası seçimleri.2

ziraat odası seçimleri.4

 ziraat odası seçimleri.1

 ziraat odası seçimleri.3

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ZİRAAT ODASI SEÇİMLERİ YAPILDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 Şubat 2015, 14:59

    NAZIM BAŞKANA YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM

    Cevapla