BAKAN KURUM’DAN GEREDE’YE HİBE VE DESTEK

featured

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede’ye eli dolu döndü.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Gerede için Bakan Kurum’a ilettiği konulara tam destek aldı. Başkan Allar 1 adet yol süpürme aracı, 1 adet konteyner yıkama aparatı olmak üzere toplamda 730 bin TL hibe sözü aldı. Alınan hibelerin yanı sıra Demirciler Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesinin hızlanması için Bakan Kurum’a dosya sunan Allar, Bakan Kurum tarafından olumlu görülerek Kentsel Dönüşüm Projesinin ilk etabı olan 300 konutluk bir adanın başlanacağını belirtti.

Mustafa Allar Bakan Kurum’u; AK Parti Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, AK Parti İl Başkan Vekili Cemil Akay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, AK Parti Gerede İlçe Başkanı İsmail Çetin, İlçe ve Belde-Belediye Başkanları ile birlikte ziyaret etti. Ziyarette Bolu ve ilçeler ile ilgili dosyalar Bakan Kurum’a sunuldu.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum’u ziyaret ettik. Gece gündüz çalıştığımız nadide ve güzide ilçemiz için 1 adet yol süpürme aracı, 1 adet konteyner yıkama aparatı toplamda 730 bin TL hibe sözü aldık. Bunun yanı sıra Sayın Bakanımız Demirciler Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi için 300 konutluk bir adaya başlama talimatı verdi. Sayın Bakanımıza ve Milletvekillerimize Bolu ve ilçemize vermiş oldukları desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
BAKAN KURUM’DAN GEREDE’YE HİBE VE DESTEK

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir