GENÇ MUHTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

featured

Gerede ilçemizin merkez mahallelerinden olan Orta Mahallenin Muhtarı Rıdvan Ergün kendi imkanları ile mahallesindeki merdiven boşluklarının tamamını dezenfekte etti. Vatandaşlar örnek davranışından dolayı muhtara teşekkür ettiler.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insanların ölümüne sebep olan koronavirüs salgını ile ilgili olarak herkes kendi bireysel önlemini alırken, Orta Mahalle Muhtarı da boş durmadı. Muhtar Rıdvan Ergün kendi imkanları ile sırtına ilaçlama makinesini takarak mahallenin tamamını dezenfekte etti.

Bütün evlerin merdiven boşlukları ilaçlı su ile koronavirüsüne karşı dezenfekte edilirken, yapılan bütün masrafı da Muhtar kendi cebinden karşıladı. Muhtar Ergün; “Bizleri vatandaşlar kendilerine hizmet etsin diye seçtiler. Böylesi olağanüstü bir durumda Mahalle sakinlerimizin sağlığını düşünmek bizim görevimiz. Kendi imkanlarım ile bütün evlerin merdiven ve asansör boşluklarını ilaçlı su ile dezenfekte ettim. Koronavirüse karşı alacağımız tedbirler bununla da yeterli kalmayacak. Bundan sonraki süreçte de dezenfekte çalışmalarına devam edeceğiz. Halkımıza vatandaşlarımızın uyması gereken kurallarla ilgili olarak sürekli bilgilendirme yapıyoruz. İnşallah çok kısa süre içerisinde bu virüs belasından kurtuluruz ve eski günlerimize yenden kavuşuruz” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GENÇ MUHTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir