GENEL SEKRETERLİK BİRİMİ OLUŞTURULDU

featured

Genel Sekreterlik birimimiz oluşturuldu1Gerede Sosyal ve Yardımlaşma Derneği’nde ‘Genel Sekreterlik Birimi’ oluşturuldu.

Gerede Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Ankara GERKAV genel merkezinde düzenlediği toplantıda ‘Genel Sekreterlik Birimi’ oluşturmasının ardından Gerede için neler yapabileceğini görüşerek istişare yaptı.

Toplantıya katılan Genel Sekreter  Ferhat Çetinoğlu, Basın Medya Birimi Muhsin Balaban, Nurullah Denli, Genel Sekreterlik Resmi Evrak Birimi Murat Karadavut, Harun Yurdagül, İş bölümü yaparak daha çok hemşerilerle nasıl bir araya gelinir, nasıl görüşülür  diye Dernek Başkanı Cafer Alagöz ile istişare yaptı. Heyet, yapılacak plan proje hakkında fikir alış verişi yaptı.

Toplantı sonrası açıklamada bulunan heyet, Genel Sekreterlik olarak yüklerinin ağır olduğunun bilincinde olduklarını belirterek, çıkılan bu yolda üyelerin yardımıyla ve sağlam ekiple çok işler başaracaklarını ifade etti.

Toplantıda günden güne daha geniş kapsamlı toplantılara etkinliklere önem verilip daha güzel bir yapı haline getirmek için gayreti göstereceği kararlaştırıldı.

Genel Sekreterlik birimimiz oluşturuldu2

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GENEL SEKRETERLİK BİRİMİ OLUŞTURULDU

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir