GEREDE 10 ÜLKEDEN 54 ÖĞRENCİYİ AĞIRLADI

featured

TDV Eğitim ve Kültür Hizmetleri Müdürlüğü, Yüksek Öğrenimlerine Türkiye Diyanet Vakfının Bursu ile devam eden öğrencilere yönelik düzenlediği Liderlik Kampı Programı Bolu’da devam ediyor. Kampa katılan 10 farklı ülkeden yabancı öğrencilerin de bulunduğu, 54 öğrenci kampın 5. gün programını Gerede’de gerçekleştirdi.

Program çerçevesinde Gerede İlçe Müftülüğü Konferans Salonunda öğrencilerin kendi aralarında yaptığı münazaraların sonunda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi Prof. Dr. Bünyamin Erul, TDV Genel Müdür Yardımcısı Abdurrahman Çetin ve Kadın Aile Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü Koordinatörü Fatih Muhammed Çakmak bir dizi konferans ve sunum icra etti.

TDV Eğitim ve Kültür Hizmetleri Müdürlüğü Akademik ve Kültürel Faaliyetler Uzmanı Serkan Aksoy ve Yahya Uyar, İstanbul İl Eğitim Hizmetleri Uzmanı Fatih Altunbaş ile Bursa İl Eğitim Hizmetleri Uzman Yardımcısı Şeyma Boztaş refakatinde İlçemize gelen öğrencilere ev sahipliği yapan İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu tarafından Gerede’nin tanıtımı yapıldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GEREDE 10 ÜLKEDEN 54 ÖĞRENCİYİ AĞIRLADI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir