HAFIZ İHO’DA 10 MAYIS SON

featured

Gerede Şehit İlhan Sezer İmam Hatip Ortaokulunda HAFIZ İHO 2020-2021 eğitim öğretim yılı kayıtlarının başladığı ve son başvuru tarihinin 10 Mayıs 2020 olduğu belirtildi.

Gerede İlçe Müftülüğü ve Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonuyla imam hatip ortaokullarında Hafızlık Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Destekleme Projesi kapsamında 2016-2017 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan HAFIZ İHO 2020-2021 eğitim öğretim yılı kayıtlarına başladı.

Yapılan açıklamada; “Öğrencilerin birçoğu hafızlığını bitirerek diplomasını aldı ve il bazında dereceye girdi. Diğer öğrencilerimiz ise bitirme aşamasında hafızlığına devam etmektedir. Başarı elde edilen HAFIZ İHO proje kapsamında Şehit İlhan Sezer İmam Hatip Ortaokulunda 2020-2021 eğitim öğretim yılı kayıtları başlamıştır. 4.sınıfı bitirmeye hak kazanmış öğrencilerimiz için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2020 olarak belirlenmiştir. Akademik sınavla ve mülakatla alınacak öğrencilerimiz başvurularını online olarak yapacaklardır. Eğitim öğretim dönemlerinde sosyal aktiviteler, geziler, spor faaliyetleri yapılacak olup öğle yemekleri de Müftülüğün desteğiyle okul tarafından verilecektir” ifadelerine yer verildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
HAFIZ İHO’DA 10 MAYIS SON

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir