KABADAĞI’NDAN VEDA ZİYARETİ

featured

verg1Gerede Vergi Dairesi Müdürü Kamil Kabadağı, Gerede Medyatakip Gazetesi’ne veda ziyaretinde bulundu.

Gerede Vergi Dairesi Müdürü Kamil Kabadağı, Ankara Çankırı İlçesi Vergi Dairesi Müdürlüğü’ne ataması nedeniyle gazetemiz çalışanlarına veda etti.

Çığrılı Medya Grup’a veda ziyaretinde bulunan Vergi Dairesi Müdürü Kamil Kabadağı, 6 yıl boyunca Geredeli vatandaşlara en iyi şekilde hizmet verebilmenin ve kurumu en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içerisinde olduğunu söyledi.

6 yıldır Gerede Vergi Dairesi Müdürlüğünde başarılı çalışmalara imza atan Kamil Kabadağı, Müdürlüğün misyonunda ve çalışma prensibindeki değişikliklerle müdürlüğün halka hizmet kalitesini artırdı. Müdürlüğünde bir takım yeniliklere giderek Geredeli vatandaşlara güvenilir hizmetin yolu açtı.

Kabadağı, 6 yıldır memleketim insanına hizmet vermekten dolayı mutlu olduğunun altını çizerek, ‘’ Gerede, hizmet vermeye çalıştığım için çok mutluyum. Elimizden geldiğince memleketim insanına yardımcı olmaya onları sorunlarını elimden geldiğince ayrım gözetmeden ilgilenmeye çalıştım. Amacımız, İlçemize memleketimiz insanına faydalı olmak. Bu düstur ile arkadaşlarımla imkânlarımız doğrultusunda görev yaptık. Hoş bir seda bırakabildiysek ne mutlu’’ diye konuştu.

‘’Görev yaptığım 6 yıl boyunca “Yaratılanı sev yaratandan ötürü” anlayışını benimsediğini altını çizen Kabadağı, ‘’Hiç kimseye ayrıcalık tanımadan bütün insanlarımıza eşit muamele yapma gayreti içerisinde bulundum. Görev yaptığım kurum çalışanlarına da aynı ilkeyi benimseterek hizmet etmelerini temin etmeye çalıştım. İlçemizde göreve başladığım ilk günlerde tespit etmiş olduğumuz eksiklikleri Devlet bütçesi ve imkanları dahilinde büyük çoğunluğunu gidermiş olmamıza rağmen insanlarımıza daha kaliteli ve sağlıklı hizmet sunabilmek için gerekli olan hizmet binası yapımında tüm imkanlarımızı zorlamamıza rağmen belli bir aşamaya kadar getirdik ama maalesef sonuca ulaşamadık. İnşallah benden sonra görev yapacak olan meslektaşlarım hizmet binası konusunda belirli bir noktaya kadar getirdiğimiz çalışmalara devam eder ve bu güzel ilçemizin insanlarına hizmet sunacak güzel bir ortam yaratırlar biz de böyle bir yerin açılışına gelir sizlerle tekrar bir araya geliriz’’ diye konuştu.

Gerede Medyatakip Gazetesi çalışanlarına vergi çalışmaları hakkında şimdiye kadar yapılan çalışmaları duyurmalarından dolayı teşekkür ederek helallik istedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KABADAĞI’NDAN VEDA ZİYARETİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir