KAYMAKAM ÜNSAL, KARLA MÜCADELEYE KATILDI

featured

Gerede Kaymakamlığına bağlı karla mücadele ekipleri vatandaşların mağdur olmaması için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Ekipleri ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, personele karla mücadele çalışmalarında başarılar diledi.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, özellikle yüksek kesimlere yağan kar yağışının yaşandığı şu günlerde özellikle köy yollarının kapanmaması ve vatandaşların mağduriyetlerinin en aza indirilmesi amacıyla İlçe Özel İdare Müdürlüğü ve Köylere Hizmet Götürme Birliği karla mücadele ekiplerini alanda ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yolların karlı ve buzlanması durumunda personelin alacağı tedbirler, iş makinaları, araç ve gereçler hakkında yetkililerden detaylı bilgi alan Ünsal, görevli personelin karla mücadele çalışmalarında başarılar diledi.

Çalışmaların 24 saat boyunca aralıksız olarak devam edeceğini kaydeden Ünsal; “Ekiplerimiz sürekli sahada olacaklar. Kar yağışı boyunca grup köylerimiz öncelikli olmak üzere tüm köy yollarımızda ekiplerimiz ve araçlarımız alanda olacaklar. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gece gündüz çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KAYMAKAM ÜNSAL, KARLA MÜCADELEYE KATILDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir