MÜFTÜ’DEN KAYMAKAM VE BAŞKAN’A ZİYARET

featured

Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve Müftülük personeli Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan’a ve Belediye Başkanı Mustafa Allar’a ziyaret gerçekleştirdi.

Hazreti Muhammed’in (Sav) dünyayı şereflendirdiği Mevlid-i Nebinin yıl dönümü münasebetiyle İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve Müftülük personeli Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan’a ve Belediye Başkanı Mustafa Allar’a ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakamlık ve Belediye makamında gerçekleşen ziyarette İlçe Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu 26 Ekim-01 Kasım 2020 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl “Peygamberimiz ve Çocuk” konusunun işleneceği Mevlid-i Nebi Haftasıyla ilgili yapılacak olan programlar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Cengiz Ayhan, Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin yıl dönümü Mevlid-i Nebi Haftası’nın Gerede’mize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Başkan Allar’da; “2020 Yılı Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Gerede Müftüsü Abdurrahman Şenoğlu ve din görevlilerimiz ziyaretime geldiler. Gerede Müftümüz Abdurrahman Şenoğlu ve din görevlilerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MÜFTÜ’DEN KAYMAKAM VE BAŞKAN’A ZİYARET

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir