OTEL DEVİR EDİLDİ

featured

otelİl Genel Meclisi Eylül Ayı toplantıları devam ediyor. Toplantıların Salı günü gerçekleşen ikinci oturumunda 8 madde görüşülerek karara bağlandı.

İl Genel Meclisi Eylül Ayı toplantıları Yaşar Yüceer Başkanlığında devam ediyor. Toplantıların Salı günü gerçekleşen oturumunda 8 madde görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda Merkez İlçe Vakıfgeçitveren köyü ile Mudurnu İlçesi Hüsamettin köyüne içme ve kullanma suyu tahsisi ile ilgili Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelen raporlar görüşüldü. Her iki raporda oy birliği ile kabul edilirken, Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Gerede İlçesinde üzerinde Kervan Sitesi binası bulunan taşınmazın Gerede Belediyesine satışının yapılması talebi incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Mudurnu İlçesi Alpagut köyü Topraklık mevkiinde bulunan yaklaşık 140mt. uzunluğundaki yolun İl Özel İdaresi Yol Bakım Envanterine alınması talebini İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Ömerler köyü hudutlarında tapunun 1633 parsel nosunda kayıtlı 203.04m2.lik taşınmazın satışının yapılması talebini de İmar ve Bayındrılık Komisyonu ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale eden meclis üyeleri, İl Özel İdaresinde çalışan memur personele sosyal denge tazminatı ödenmesi talebini de incelenmek üzere Plan ve Büğtçe Komisyonuna havale edilmesine karar verdi.

Toplantıda ayrıca Seben Taşlıyayla Göletinin DSİ Genel Müdürlüğüne devredilmesi ile ilgili sözleşmeyi imzalamaya yetkili olan Vali Ahmet Zahteroğulları’nın görev değişikliği nedeniyle 12.12.2014 tarih ve 309 sayılı kararın Vali aydın Baruş’a yetki verilmesi şeklinde değiştirilmesine karar verilirken, Seben ilçe köylerinin muhtelif ihtiyaçlarında kullanılmak üzere gerekli olan 110 bin TL. ödeneğin Seben Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına aktarılması talebi de oy birliği ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
OTEL DEVİR EDİLDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir