Gerede’de Bir İlk Olan Proje Resmen Açıldı

featured

2 Projenin Resmen Açılışı Yapıldı

Gerede’de son dönemde gerçekleştirilen önemli projeler arasında yer alan Çocuk Eğlence Merkezi ve Gradya Halı Saha, 2 Mart Cumartesi günü resmi olarak açıldı. Açılış etkinliği, Gerede Belediye Başkanlığı’nın organizasyonuyla gerçekleştirildi ve bölge halkının ilgisini çekti.

Açılışa Yönelik Ücretsiz Araç Kaldırıldı

Çocuk Eğlence Merkezi ve Gradya Halı Saha’nın Binektaşı Mevkisi’ndeki açılışı saat 14.00’te gerçekleşti ve etkinlik tüm Gerede halkına açık olarak düzenlendi. Açılışa katılmak isteyenler için Yenimahalle Semt Pazarı ve Dayıoğlu İlköğretim Okulu önlerinden saat 13.00’te ücretsiz belediye araçları kaldırıldı.

Acilis 3

Yeni Hizmetler Çocuklara ve Spor Tutkunlarına Yönelik Hazırlandı

Çocuk Eğlence Merkezi, 4-12 yaş arası çocukları hedef alarak özel olarak tasarlandı. Merkez, çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri çeşitli aktivite alanlarına sahip. Gradya Halı Saha ise spor tutkunları için yenilenerek hizmete sunuldu.

Başkan Allar, “Gençlerimizin Refahı ve Çocuklarımızın Mutluluğunu İstiyoruz”

Açılış töreninde konuşan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, yeni hizmetlerin ilçe sakinlerine önemli fırsatlar sunacağını belirtti. Başkan Allar, “Halkımızın geniş katılımıyla gerçekleşen Çocuk Eğlence Merkezi ve Gradya Halı Saha’nın açılışıyla gençlerimizin refahı ve çocuklarımızın mutluluğu için ilçemiz sınırları içinde bu imkanları sunmak istiyoruz.” dedi.

Acilis 2

Katılımcılar

Açılış programına Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın yanı sıra AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Gerede İlçe Başkanı Mehmet Çongar, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyeleri ve Adayları, çeşitli STK temsilcileri, kurum ve kuruluş temsilcileri, teşkilat mensupları katıldı. Programa Gerede halkının ilgisi oldu.

(Haber: Batuhan Solğun)

3
mutlu
Mutlu
1
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gerede’de Bir İlk Olan Proje Resmen Açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir