24 Kasım 2018

ÇAY BAHÇESİ’NİN YENİ İŞLETMECİSİ GEREKSAN OLDU

ÇAY BAHÇESİ’NİN YENİ İŞLETMECİSİ GEREKSAN OLDU

Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan mülkiyeti Gerede Belediyesine ait çay bahçesi yeni işletmecisini belirledi. Üç firmanın teklif vererek katılım sağladığı İhaleyi Gereksan A.Ş. firması 9 bin 50 TL fiyat ile almaya hak kazandı.

Gerede’de bulunan ekmek fabrikalarının birleşimi ile kurulan ve başarıları ile adından sıkça söz ettiren Gereksan A.Ş. firması, çay bahçesinin 3 yıllığına yeni işletmecisi olmaya hak kazandı.

Gerede Belediye Başkanlığı Mülkiyeti Gerede Belediyesine ait, Kitirler Mahallesi Atatürk Bulvarı Üst Yol adresinde kayıtlı 1.283,60 m2 arsa alanı bulunan Cumhuriyet Meydanı Çay Bahçesini 3 yıllığına 36 ay süre ile kiralama ihalesine çıktı.

22 Kasım 2018 Perşembe günü saat 14:00 da yapılan ihale için son başvuru tarihide 22 Kasım 2018 Perşembe günü saat 14:00 olarak belirlenmişti. Tahmini bedeli aylık KDV hariç 6 bin 750 TL olarak belirlenen ihaleyi Gereksan A.Ş. firması 9 bin 50 TL fiyat ile almaya hak kazandı.

Belediye ihale komisyonu tarafından yapılacak olan değerlendirmenin ardından ihaleyi kazanan Gereksan A.Ş. firması çay bahçesinin yeni işletmecisi olacak.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ