Düzce’de Yıllardır Bekleniyordu, Şimdi Tapuları Dağıtılıyor

duzcede yillardir bekleniyordu simdi tapulari dagitiliyor yqh2qVau.jpg

Düzce’de inşa edilen Modern Sanayi Sitesi’nde dükkanı bulunan esnaflara tapuları teslim edilmeye başlandı.

Düzce’nin Kültür Mahallesi’nde uygulanacak olan kentsel dönüşüm projesinde eski sanayi çarşısında faaliyet gösteren esnaflar için Beslanbey Mahallesi’nde inşa edilen modern sanayi sitesinde 112 dükkanın inşaatı tamamlandı.

Geçtiğimiz haftalarda belediye tarafından BELTAŞ’a devredilen mülk tapuları, hak sahiplerine teslim edilmeye başlandı. Tapu Müdürlüğü’nde bir araya gelen belediyenin Mali Hizmetler Müdürü Okan Özkasap ve BELTAŞ A.Ş. Genel Müdürü Üzeyir Yiğit ile Düzce Demir ve Madeni Sanatkarlar Odası (DEMSO) Başkanı Murat Geçici’nin tapu devir işlemleri için imzaları atması sonrası ilk tapu teslimi de gerçekleştirildi.

Dükkanının tapusunu alan Murat Geçici, “Bu proje bizim için esnafımız için çok önemli ve beklediğimiz bir projeydi. Oda olarak yıllardır bu projenin başlaması ve bitmesi ile ilgili merak içindeydik. Allah nasip etti. Şu an birinci etaptaki 112 dükkan bitmiş durumda. Esnafımız adına BELTAŞ’a ve Düzce Belediyesi’ne emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Elektrik, yağmur suyu ve kanalizasyon gibi altyapı donanımlarına sahip olan modern sanayi sitesinde dükkan sahibi olan esnafların tapuları hazırlandıkça teslim edilecek.

(Haber Merkezi)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Düzce’de Yıllardır Bekleniyordu, Şimdi Tapuları Dağıtılıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir