03 Ekim 2019

ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

ELEKTRİK KESİNTİSİ YAPILACAK

İlçemiz Gerede genelinde şebeke bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 06 Ekim 2019 tarihinde planlı elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi.

Açıklamada “Bolu Bakım Yönetimi Birimimizce aşağıda belirtilen tarih, saat ve yerlerde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet için kapasite artışı şebeke yenileme gibi yatırım çalışmaları ayrıca yeni tesis edilen hatların devreye alınması, hat bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle planlı ve bildirimli elektrik kesintisi yapılacaktır” denildi.

Bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle kesintinin yapılacağı yerler ve tarihleri şu şekilde; Bahçelievler mah. , Arda sk., Demet sk., Ada sk.,  Ahsen sk.,  Anadolu cd., Burcu sk., Cevher sk., Damla sk., Dost sk.,Efe sk., Elmas sk., Ensar sk., Eren sk., Gümüş sk., Güzide sk., Kadife sk., Kıble sk., Konuralp cd., Leylak sk., Mehtap sk., Mercan sk., Meriç sk., Nur sk., Papatya sk., Samanyolu sk., Toki Bahçelievler, Yüksel cd., Zafer cd., Zümrüt sk. ,Ümit sk., Şanlı sk., Şehit Asb. Bahattin Yıldız cd., Anadolu cd., Yüksel cd., Şener sk.,  Gümüş sk., Tabakhaneler 2 nolu sk., Demirciler mah. , Kitirler mah., Atatürk bulvarı, Yarbay İbrahim sokak olarak belirtildi.

Yapılan açıklamada; “Programlı çalışma saatleri yaklaşık olarak belirlenmiştir. Çalışmanın daha erken saatlerde sona ermesi durumunda, sisteme kesinti bitiş saatinden daha erken elektrik verilebilir. Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınızı lütfen devre dışı bırakınız. Tüketicilerimizin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan tüketicilerimiz kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır. Bu hususların dikkate alınmasını önemle rica ederiz” denildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ