MHP İLÇE BAŞKANLIĞI KONGREYE GİDİYOR

featured

Milliyetçi Hareket Partisi Gerede İlçe Başkanlığı 02 Ekim 2020 Cuma günü ilçe kongresi gerçekleştirecek. MHP Genel Merkezi tüm Türkiye de olduğu gibi ilçemiz Gerede’de Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı ile tek liste olarak gerçekleştirecek.

Gerede ilçemizde mevcut başkan Yüksel Sönmez ile devam kararı alan Genel Merkez, Gerede ilçe kongresini yöneticilerinde katılımı ile tek liste olarak gerçekleştirecek.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nin illere gönderdiği tebligatlarda pandemi sürecinden dolayı ilçe kongrelerinde uyulması ve uygulanması zorunlu kurallar da belirtildi.

GENEL MERKEZ KONGRE KURALLARINI SIRALADI

Edinilen bilgilere göre kongre kurallarında; “İlçe Kongrelerin gerçekleşeceği alanların dezenfekte edilmesi, Kongrelerin gerçekleşeceği alan girişlerinde ateş ölçer ile delegelerin ateşlerinin ölçülerek, delegelere maske temin edilmesi, Delegelerin salon içinde sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde maske ile yer almaları, oy kullanma işlemini sırayla yapmaları, oy kullanma işleminden sonra sandık başına delegelerin beklememeleri, kongrelerin seyircisiz bir şekilde sadece hazirun listesinde adı bulunan delegelerin katılımıyla gerçekleşmesi, ilçe kongrelerine genel merkezimizden onayı alınan dava arkadaşlarımızla tek liste olarak gidilmesi, birlik ve bütünlüğümüz adına aday çıkarılmaması, ilçe kongrelerimize müdahale ve sızma teşebbüslerinin her şart ve durumda engellenmesi gerekmektedir. Genel Merkezimizin bu kararlarına uymayan kişi ve kişiler hakkında gereken her türlü tedbir alınacaktır. Selam, saygı ve başarı dileklerimle” ifadeleri yer aldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
MHP İLÇE BAŞKANLIĞI KONGREYE GİDİYOR

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir