03 Mayıs 2018

FEHMİ KÜPÇÜ “HASTANE DE SONA GELİNDİ”

FEHMİ KÜPÇÜ “HASTANE DE SONA GELİNDİ”

Kısa sürede birçok projeye imza atan TBMM Divan Kâtip Üyesi Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü önümüzdeki günlerde Gerede Devlet Hastanesi’nin ek hizmet binası ve yenileme çalışmaları tamamlanan eski hizmet binasının faaliyete geçeceğinin müjdesini verdi.

Yapımına geçtiğimiz yıl başlanılan hastane ek binası ile güçlendirme ve yenileme çalışmaları tamamlanan eski hizmet binasının taşınma süreci tamamlanıp önümüzde ki hafta vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak, şuan kullanılan hastane hizmet binası da Eylül, Ekim aylarına kadar yenileme ve güçlendirme çalışmaları ile bitirilerek yeni vaziyeti ile hizmet vermeye başlayacak.

Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü “Geçtiğimiz günlerde şehir hastanesini gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledik yetkililerden bilgi aldık. Hastanemiz ek hizmet binası ve yenileme yapılan bölümdeki çalışmalar tamamlandı, çalışma yapılacak bölümler bu kısımlara taşınıyor, önümüzdeki Pazartesiden itibaren vatandaşlarımıza yeni binalarımızda hizmet vermeye başlayacağız. Belediye Başkanımız Mustafa Allar’a yaptığı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçemizin değişimi dönüşümü noktasında elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız, yapıyoruz. İnşallah İlçemizin daha yukarılara çıkması için Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve tüm kademelerimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Göreve geldiğimizden bu güne kadar yaptığımız çalışmalarımızla halkımızdan tam not aldık. İnşallah önümüzdeki günlerde daha büyük projelere imza atarak Gerede’nin çehresini değiştireceğiz. Bu hizmetlerin ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri olan herkese teşekkür ederim” dedi.

Haber: Mehmet Çığrılı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ