24 Nisan 2014

KOLTUKLARI DEVRALDILAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, ilçemizde bazı makamları temsili olarak çocuklar devraldı.

KOLTUKLARI DEVRALDILAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, ilçemizde bazı makamları temsili olarak çocuklar devraldı.

Koltuklari-devraldilarYapılan temsili koltuk değişimlerinde, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt’un yerine geçen isim Yenimahalle Ortaokulundan Hanife Açıkel olurken, yardımcı ise yine aynı okuldan Ebrar Miraç Çevik oldu.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın yerine geçen isim ise 100. Yıl İlkokulu öğrencilerinden Nursevim Bal oldu. Bal, kendine olan özgüveni ve yaptığı cesaretli konuşmaları Belediye Başkanı Mustafa Allar’dan tam not alırken, doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yolların asfaltlanması ve parke taşı döşenmesi konusunda Fen İşleri Müdürü Hasan Şen’e, marketlerde gıda denetimi yapılması konusunda Zabıta Müdürü Adnan Öztürk´e talimat verdi. Bal ayrıca, ilçemizde sosyal faaliyetlerin artırılması konusunda da çalışmalar başlatılmasını istedi.

İlçe Emniyet Müdürü Veli Gözütok ise koltuğunu Halil Nom İlkokulu öğrencisi Arda Yıldız’a bıraktı. Ekiplere telsiz ile bir kaç direktif veren Yıldız, İlçe Emniyet Müdürlüğündeki hizmet bürolarını da dolaştı.

Temsili görev değişimleri kapsamında Gerede Garnizon Komutanı Arif Haktan Doğan’ın yerine M.H. Çevikoğlu İlkokulu, Cumhuriyet Savcısı Yemliha Uğur Tosun’un yerine S.M. Dayıoğlu İlkokulu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Camcı’nın yerine ise M.Z. Güzelce İlkokulu’ndan öğrenciler koltuğu devraldı.

Koltuklari-devraldilar-2

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ