21 Ekim 2019

MÜDÜRLER İLÇE EĞİTİMİNİ DEĞERLENDİRDİ

MÜDÜRLER İLÇE EĞİTİMİNİ DEĞERLENDİRDİ

Gerede İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizami Özalp başkanlığında okul/kurum müdürleri ile Esentepe Aşçılık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde tanışma ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

İlçemizde yeni göreve başlayan okul yöneticilerinin de katıldığı toplantı tanışma ile başladı. Toplantıda ilçedeki eğitim öğretim faaliyetleri değerlendirilerek öğretmen ve öğrenci başarılarını artırmaya yönelik yapılacak çalışmalar hakkında değerlendirmeler ve görüş alışverişleri yapıldı.

Ülkemizin çok zor günlerden geçtiğini belirten Milli Eğitim Müdürü Nizami Özalp, yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının önemine dikkat çekti. Barış Pınarı Harekâtının da önemini vurgulayarak, ülke olarak çok zor bir coğrafyada yaşadığımızı ve bunun gereği olarak çocuklarımıza akademik derslerin yanında en az onlar kadar önemli ve gerekli olan milli manevi duygularımızı da anlatmamız gerektiğini dile getirdi. Milli bayramların bu konuda bizler için büyük şans ve fırsat olduğunu söyledi.

Özalp konuşmasında 2023 eğitim vizyonu çerçevesinde Gerede’de eğitimi daha ileriye taşımak adına, okul müdürlerine eğitim hedeflerine odaklanmaları ve öğretmen motivasyonunu üst düzeyde tutmak için gerekli tedbirleri almalarını söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ