GEREDE JANDARMASI YANGIN EĞİTİMİ ALDI

featured

Sivil Savunma ve yangın tatbikatları kapsamında Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, yangın tatbikatlarına devam ediyor.

Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü sivil savunma ve yangın tatbikatlarına devam ediyor. İlçede belirli aralıklarla sürdürülen tatbikatlar, Gerede İlçe Jandarma Komutanlığında yapıldı. İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde yangın güvenliği ile genel tahliye konusunda Gerede Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından Jandarma personeline bilgilendirme eğitimi verildi.

İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde düzenlenen yangın tatbikatı öncesi, İtfaiye Çavuşu Halim Ölmez tarafından İlçe Jandarma Komutanlığı personeline çıkan yangına müdahale, yangın çeşitleri ve yangın söndürme cihazları hakkında bilgilendirmeler yapılırken, eğitimin ardından yangın söndürme tatbikatına geçildi. İtfaiye erleri, içerisine odun talaşı ve mazot katılmış demir kabı yakarak, personele yangını nasıl söndüreceklerini uygulamalı olarak gösterdi. Görevli personel, aldıkları eğitim ve bilgileri tatbikatta uygulamaya çalıştılar.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
GEREDE JANDARMASI YANGIN EĞİTİMİ ALDI

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir