Sporun Büyüsü Onları Sardı: Bolu’da Anneler ve Çocukları Bir Araya Geldi

anne çocuk karate 1

Anneler ve Çocuklar, Karatede Güçlerini Birleştirdi

Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, sporun her yaştan her kesim tarafından bir hayat normu haline gelmesi ve spor kültürüne katkılar sağlanması amacıyla “Ailemle Karate Yapıyorum” etkinliği düzenledi. 17 Temmuz Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe, Bolu’nun farklı ilçelerinden gelen 110 anne ve çocuk katıldı.

anne cocuk karate 2

Etkinlikte, anneler ve çocuklar, ısınma hareketleri, temel karate teknikleri, eşli tekme çalışmaları ve anne-çocuk yarışmalarıyla keyifli bir gün geçirdi. Karate eğitmenlerinin gözetiminde yapılan çalışmalarda, anneler ve çocuklar, karatenin temel hareketlerini öğrendi ve uygulama fırsatı buldu.

Karate, Bolu’da Anne ve Çocukların Ortak Tutkusu Oldu

Etkinliğe katılan annelerden biri, “Çocuğumla birlikte böyle bir etkinlikte yer almaktan çok mutlu oldum. Karatenin temel hareketlerini öğrendik ve uygulama fırsatı bulduk. Bu etkinlik, anne-çocuk ilişkimizi güçlendirdi ve güzel anılar biriktirmemiz için bize fırsat sağladı” dedi.

anne cocuk karate 3

Etkinliğin sonunda, anneler ve çocuklara katılım belgeleri verildi. Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, gelecekte de bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğini açıkladı.

(Haber: Münire Karabulut)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sporun Büyüsü Onları Sardı: Bolu’da Anneler ve Çocukları Bir Araya Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir