24 Kasım 2018

AK HANIMLARDAN HUZUREVİ’NE ZİYARET

AK HANIMLARDAN HUZUREVİ’NE ZİYARET

Ak Parti Gerede Kadın Kolları Başkanlığı, Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, yaşlılar ile bir araya geldi.

Ak Parti Gerede Kadın Kolları Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği ziyaret programına İlçe Başkanı Serap Çığrılı ve yönetim kurulu üyeleri ile Yasemin Ünsal hanımefendi katılım sağladı.

Ziyarette yaşlılar ile tek tek ilgilenerek istek ve taleplerini soran Ak Hanımlara, yaşlılar duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti. Yaşlıların istek ve sorunları noktasında Kurum Müdürü Orhan Demirer’den bilgi alan Ak Hanımlar, yaşlılarımız bizim baş tacımızdır her zaman yanlarındayız mesajı verdi.

Huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenen Ak Parti Gerede Kadın Kolları Başkanı Serap Çığrılı, yaşlılar ile uzun sohbetin ardından bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Başkan Çığrılı; “Biz her zaman büyüklerimiz ile birlikte olmaktan mutlu oluyoruz. Onun için bizde bu sevincimizin, bu mutluluğumuzu onlara aksettirebilmek, onların bir parçacık yüzlerini güldürebilmek, onlarla sohbet etmek için bu ziyaretleri yapıyoruz. Onların ellerini öperek hayır dualarını almak bizler için çok önemli, tüm vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Program ziyaretlerin ardından fotoğraf çekimi ile son bulurken, Kurum Müdürü Demirer’e ilgilerinden dolayı teşekkür edildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ