Milletvekili Yüksel Coşkunyürek’ten Bolu’ya Bir Müjde Daha Geldi

Yüksel Coşkunyürek AK Parti Bolu Milletvekili

Bolu Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Bolu’ya yakışan muhteşem bir kütüphane yapacaklarının müjdesini verdi. Yeni Kütüphanenin eski adliye binasının olduğu alana yapılacağını belirten Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, “24 saat hizmet veren, huzurlu, konforlu,ferah çalışma ve okuma salonlarına sahip, her yaştan hemşehrimize eşsiz bir kütüphane deneyimi ile çok sayıda kitap ve kaynağa erişim imkanı sunacağımız kütüphanemizde sınırsız internet, teknolojik olanaklar, konferans ve toplantı salonu, kafeteryası, yemyeşil bahçesiyle bilginin, eğitimin, kültürün, sanatın, yaşamın ve geleceğimiz olan gençlerimizin merkezi olacak bir kütüphaneyi inşallah Bolu’muza kazandıracağız” dedi.

Kütüphanenin özellikle gençlere vereceği katkıya değinen Coşkunyürek, “Bir kitap medeniyetinin evlatları olarak şehrimizde eksikliğini hissettiğimiz, bizleri heyecanlandıran bu eserimizle önemli bir ihtiyacı karşılayacağız. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz burada kitap okuyarak, ders çalışarak çok iyi liseleri, üniversiteleri kazanacaklar. Üniversiteli gençlerimiz burada sınavlarına hazırlanacaklar bunun yanı sıra sosyal ve kültürel gelişimlerine en üst seviyede katkı sunacaklar” dedi.

Kütüphanenin kendilerini de heyecanlandırdığını vurgulayan Milletvekili, “Burada kendilerini çok iyi yetiştirecek gençlerimiz de ülkemize, milletimize hayırlı hizmetlerde bulunacaklar inşallah. Bunun için Gençlik Merkezlerimiz de olduğu gibi kütüphanemizde de her türlü imkanı sağlayacağız. Çocuklardan gençlere, üniversite öğrencilerinden akademisyenlere kadar geniş bir kitleye hitap edecek kütüphanemiz Bolu’muzu eğitimde ve kültürde şampiyonlar ligine çıkaracak. Bizleri çok heyecanlandıran bu projemizin şimdiden her şeyin en iyisine lâyık olan hemşehrilerimize, gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

(Haber: Münire Karabulut)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Milletvekili Yüksel Coşkunyürek’ten Bolu’ya Bir Müjde Daha Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 👏👏👏

    Cevapla