ÖZEL HABER
Çığrılı Medya Grup Kuruluşudur -

BAKAN YILDIZ GEREDE’DEN SESLENDİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti’nin çalışmalarına destek olmak için Gerede’ye gelerek seçmenlere hitap etti.

BAKAN YILDIZ GEREDE’DEN SESLENDİ
  • 08.05.2015
  • 961 kez okundu

taner yıldız (3)Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti’nin çalışmalarına destek olmak için Gerede’ye gelerek seçmenlere hitap etti.

Teşkilatların gerçekleştirdiği çalışmalara destek olmak üzere dün Gerede’ye gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Cumhuriyet Meydanı’nda Geredelilere hitap etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gerede’ye girişinde Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Belediye Başkanı Mustafa Allar, AK Parti Milletvekili adayları, İlçe Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ve partililer karşıladı. Gerede Kadın Kolları Başkanı Mehtap Demirse Burku’nun çiçek takdimin ardından Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, her geldiğimde Gerede’de farklı bir heyecan hissettiğini belirterek, ‘’İnsanlarının yüzünde temizlik berraklık uzaktan okunuyor. Siz değerli kardeşlerimize ne kadar hizmet etsek azdır. Bizler lafla sözle ve boş vaatlerle değil, icraatlarla buraya gelmiyorsak Ak Partiye oy vermeyin. Ancak bizler icraatlarımızı yaptıklarımızı ülkemize ve vatanımıza sizlere hizmet olarak getiriyorsak ki inşallah şimdiye kadar hep öyle yaptık. Oy vermeye devam edin. Kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne oy vermez. Bir defa verir ikinci kez vermez. Bizler doğru şeyler yaptığımız için güçlendik. Her 3 seçmenden bir tanesinin oyu ile başladık. Her 2 seçmenden biri ile devam ediyoruz. İnşallah bu hizmetleri ve faaliyetleri artırdıkça her 3 seçmenden ikisini almış olacağız’’ diye konuştu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gerede Türkiye’nin istikrarına ve Ak Parti iktidarına ve o iktidarın sürdürülebilir oluşan yaptığı katkı her zaman Türkiye ortalamasının üzerinde olduğunu, bu durumun Ankara’dan çok dikkat çektiğini kaydetti.

Danıştayın aldığı bir karar olmasına rağmen yönetmelikte değişiklik yaparak Dörtdivan’ında doğal gazının önünü açacaklarının müjdesini veren Yıldız, ‘’Oradaki bacılarımıza da o hizmeti götürmüş olacağız’’ dedi.

Türkiye’de birçok oyunların oynandığını kaydeden Taner Yıldız, ‘’Bizim açık ve seçik söylediğimiz bir konu var. Biz, sizden oy alırız Allah’a inanan ve halkına güvenen bir yapıyla beraber yolumuza devam ederiz. Ancak sizden aldığımız oyları itibarsızlaştırmaya çalışanlar oldu. Bunların bir kısmını asker elbisesi ile bir kısmını da sivil elbisesi ile yapmaya çalıştılar. Biz buna vesayet diyoruz. Onlar biz söylersek ancak olur diyorlar’’ ifadelerine yer verdi.

3 ay önce Millet Meclisine CHP’li bir milletvekilinin koçla geldiğini belirterek, ‘’CHP’li milletvekili arabasındaki koçu çıkararak dedi ki, bu son 12 yılda vatandaşımız koyun olduğu için Ak Partiye oy verdi. Bundan sonra koç gibi davranacak bize oy verecek dedi. Vatandaşına hakaret eden bir insan kalkıp da onun yanına gidip hasbihal edebilir. Biz tam tersini söylüyoruz. Bize oy verenler başımız üstüne, vermeyenlere de hizmetimiz devam edecek diyoruz. Biz yüz 100’üne hizmet götürüyoruz. Biz her kesime hizmet götürdüğümüz için tüm vatandaşlarımızdan rağbetin arttığın görüyoruz’’ diye konuştu.

Ak partinin başarılı olmaması için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Yıldız, ‘’Son 9 seçimde Ak Parti galibiyetle çıktı. 300-400 milyonluk açılışlar toplu olarak yapılabiliyor.

İlahiyat Fakültesine dahi başörtüsü ile giremeyen hanım kardeşlerimizin mücadelesini verdik. Şimdi TBMM’ne ve memuriyete de girebiliyorlar. Hepsi bizim kardeşimiz ve vatandaşımızdır. Kimsenin ayrısı gayrısı yok. Biz buna normalleşme diyoruz’’ şeklinde konuştu

Vesayetlerin boşa çıkarıldığı dönemi yaşadıklarını söyleyen Yıldız, ‘’Askerden ve Yargıdan konan vesayet çabaları boşa çıktı. Hizmetlerimiz devam edecek. Boş vaatlere aldanmadınız ve kanmadınız için besaretinizden dolayı kutluyorum’’ dedi.

Eğer bu ülkede vaatlere kanılmış olsaydı 2002 yılında Cem Uzan’a inanılırdı diyen Yıldız şöyle devam etti: ‘’Boş vaatler bir şeyler halletseydi onlar bir şeyler yapacaktı. Biz her zaman vatandaşımıza karşı dürüst ve açık ne yapabileceksek onu söyledik. Söylediklerimizi de yapmaya çalıştık. Sırtında yumurta küfesi olmayanların, Türkiye’nin iradesine irada kaygısı olmayanların söyleyeceği boş vaatler olabilir. Kaynağın ne sorusuna benim cevabı veriyor. Kaynak sen olsan şimdiye kadar böyle olur muydu. Türkiye ekonomisi bir yerde  gömü mü buldu. En önemli kaynağını buldu. Kurucu Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve değerli ekibini buldu. Belediye başkanları ve teşkilatlarla sizlerin verdiği destekleri boşa çıkartmadı. Alnı ak olarak gelip ve öylede devam ediyorlar. Şükürler olsun. Allah bizlere itibar bozukluğu vermesin. Bizler çok anlattığında sizler çok anlayan ve takdirin ne olduğunu bilen insanlarsınız. Sizlerin teşekkürü sandıklarda vereceğiniz oylarla tecessüm ediyor.’’

Bakan Yıldız, seçmenlere 7 Haziran Genel Seçimlerine giderken nüfus cüzdanlarını, durdurulan mit tırlarını, beddua seanslarını, 17-25 Aralık operasyonlarını, uzun adam diyenlerini, gezi olaylarını ve Suriyeli öksüzleri unutmamaları tavsiyesinde bulundu.

Yıldız, Bolu’dan 3 milletvekilini Ankara’da beklediklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.

İl Başkanı Yüksek Coşkunyürek ise, Adalet ve Kalkınma Partisi olarak çıkılan büyük medeniyet yolunda milletiyle geleceğe yürümenin gururunu yaşadıklarını kaydetti.

Coşkunyürek, bugüne kadar oy veren milletine mahcup olmadıklarını belirterek, ‘’Hep birlikte ülkemize yeni kazanımlar kazandırdık. Ülkeyi aldığımız noktadan çok daha iyi yerele götürdük. Şüphesiz ki bu işin gerçek kahramanı Devlet Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Ondan devralan ve bu bayrağı çok daha iyi yerlere taşıyan Genel Başkanımız Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’dur.

9 seçimde Bolu ve Gerede’de galibiyetle çıkıldığını hatırlatan Coşkunyürek, ‘’Bolu’da 13 yılda 6 katrilyona yakın yatırım gerçekleştirildi. Cumhuriyet tarihine bakıldığın zaman küçümsenecek yatırım değil. Gerede’mizde bu yatırımlardan nasibini aldı. Eksiklerimizde var. Onları da yeni çizdiğimiz Yeni Türkiye yolunda 2023 ve 2053’e doğru teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimizle sizlerle birlikte tamamlayacağız. Rabbim halis niyetlerle çıktığımızı bu yolda utandırmasın. 7 Haziran seçimlerinde yanımızda olan 3 milletvekili adayımızı göndermenin mutluluğunu yaşayacağız. Siz değerli hemşerilerimden şimdiye kadar göstermiş olduğunuz desteği yine göstermenizi istiyorum’’ diye konuştu.

Ak Parti Bolu Milletvekili adayı Fehmi Küpçü de, Ak Parti Siyaseti milletiyle beraber millet eksenli siyaset yaptığını ve yapmaya devam edeceğini söyledi.

Geredelilerin dün olduğu gibi bugünde mahcup etmeyeceğine inandığını kaydeden Küpçü, ‘’Türkiye çapında rekor kıran hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Bundan sonra da milletimize amade olduğumuzu millet merkezli siyaset noktasında rabbimize hamd ile sadece size eyvallah diyen devlete şerif olmaya çalışan paraleline ve vesayetin tamamına hayır diyerek inşallah 7 Haziran seçimlerinde de hep beraber yola devam edeceğiz’’ diyerek bu güzel günde teşrifleriyle onurlandıran 2023 vizyonuna giden yolunda enerjisini yüksek tutan muhabbetiyle yola devam diyen Bakan Taner Yıldız’a teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar da, 11 Mayıs 2011 yılında seçim arifesinde Enerji Bakanı Taner Yıldız’ın doğal gaz meşalesini, yaktığını hatırlatarak, ‘’Doğalgaz meşalesi yakan ve bugün bizleri tekrar onurlandırdığı için sonsuz teşekkür ederiz. Doğalgaz Allah’ın insanlara vermiş olduğu en büyük nimetlerdendir. İlçemizde Milletvekillerimizin de destekleriyle yüzde 80 yatırımını tamamladık. Şuanda yüzde 20’lik kısmını da 2015 yatırım yılında tamamlanacak.

Ak Parti ve gücünü arkasına alarak seçildiği günden bu yana hizmet üretmeye çalıştığını belirten Allar, ‘’Bir yıldır milletvekilleriyle gece gündüz demeden hizmet etmeye çalışıyoruz ve edeceğiz’’ diyerek sözlerini tamamladı.

4

taner yıldız

ana

taner yıldız (1)

3

2

taner yıldız (2)

5
1

Etiketler: / / / / / / / / /

Odunluk yangını korkuttu
İlçemiz Gerede’nin Demirciler Mahallesi’nde meydana gelen yangında korku dolu anlar yaşandı. Emin B.’ye ait odunlukta çıkan yangın eve sıçramadan Gerede...
Geredespor, Beyköy deplasmanında
Ligde 5.hafta da temsilcimiz Geredespor, Düzce ekibi Beyköy Belediyespor’a konuk olacak. Karşılaşma 23 Ekim 2016 Pazar günü saat 15.00’de  Kaynaşlı...
Osman “Terim” farkı
Bölgesel Amatör Lig’de 11.Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Geredespor ilk galibiyetini 4.hafta da Eskişehir Yunusemrespor karşısında 3-1’lik skor ile elde etti....
Geredespor transferi Deniz ile bitirdi
Bölgesel Amatör Lig’de 11. Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Geredespor transferin son gününde kadrosunu kaleci transferi ile tamamladı. Geredespor, Boluspor alt...
Okul kantinleri denetlendi
Gerede Belediyesi Zabıta Ekipleri yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte okul kantinlerinde denetim gerçekleştirdi. Kantinlerde satılan gıdaların son kullanım tarihleri,...
Hafızlık Kursu’nun ilk betonu atıldı
İlçemiz Gerede’de Kur’an-ı Kerim ve hafızlık eğitiminin daha sağlıklı, verimli sürdürülebilmesi ve “Hafız yatağı” sıfatının çok ileriki yıllara taşınabilmesi amacıyla,...
GUBYO’da bahçe düzenlemesi
Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü, İlçe Kaymakamı Arslan Yurt ve Belediye Başkanı Mustafa Allar’ın yoğun gayretleri sonrasında İlçemize kazandırılan Gerede Uygulamalı...
Geredeliler büyük ilgi gösterdi
Aşure günü münasebetiyle 14 Ekim 2016 Cuma günü Cuma Namazına müteakip Yeni Camii önünde binlerce kişiye aşure tatlısı ikram edildi....
Geredeli Yılmaz, Cumhurbaşkanı ile Külliye’de
Ülkemizin önemli ismi Geredeli sevilen hemşerimiz HSYK Başkanvekili Mehmet Yılmaz; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılışını yaptığı Hakim ve Cumhuriyet Savcısı Adayları Kura...
GTSO bilgilendirme toplantısı yaptı
Gerede Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini 6736 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun hakkında bilgilendirme toplantısı yaptı. Gerede Ticaret...
Fehmi Küpçü kime çattı?
Hac vazifesinin ardından memleketi Gerede’ye dönerek yoğun bir şekilde çalışmalarına devam eden Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü’nün hedefinde klavye...
3 günlük elektrik kesintisi
İlçemiz Gerede genelinde bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 11, 12, 13 Ekim 2016 tarihlerinde 3 gün planlı elektrik kesintisi yapılacağı...
Gerede’de ki tarihi camilere ziyaret
Gerede’de eğitim gören üniversite öğrencileri Camiler ve Din görevlileri Haftası münasebetiyle, ilçemizdeki tarihi camileri ziyaret etti. Diyanet İşleri Başkanlığınca ülke...
Köylerimiz Geredeliler Derneği’nde buluşuyor
Merkezi Ankara’da bulunan Gerede Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği kurulduğu günden itibaren kapılarını bütün Geredeli hemşerilerine açıyor. Bu kapsamda Geredemizin...
Geleceğin siyasetçileri yetişiyor
Ak Parti Gerede İlçe Gençlik Kolları, bir dizi program için Kızılcahamam’a gitti. Ak Parti Gerede Gençlik Kolları gelişim, eğitim ve...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.