KAYMAKAM ÜNSAL İŞYERLERİNİ DENETLEDİ

featured

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal, ilçemizde faaliyet gösteren market ve işyerlerinde incelemelerde bulunarak koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirleri yerinde denetledi.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal’a denetimlerde İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hakan Kutluay, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mutlu Yıldız ve Gerede Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Turbalı eşlik etti.

Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında ilçemizde faaliyet gösteren marketlerde zorunlu maske ve eldiven kullanımı, maksimum müşteri sayısı, sosyal mesafe, işyeri girişlerine dezenfekte sıvıların konulması gibi tedbirleri yerinde inceleyen Gerede Kaymakamı Cengiz Ünsal; “Kuralların ve alınan önlemlerin büyük bir titizlik ve hassasiyet içerisinde esnafımız tarafından uygulandığını gördük, bundan çok memnun olduk. Şüphesiz bunda esnaf ve çalışanların büyük katkısı var. Getirilen kurallara riayet etmeleri, tedbirlerin bilincinde olmaları çok önemli. Polis ve zabıta ekiplerimiz önlemlerin uygulanması için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedirler. Çok hassasiyet göstermemiz gereken bir süreçten geçiyoruz. Birlik olursak, birbirimize yardımcı olursak, kurallara harfiyen uyarsak bu illetten Allah’ın izniyle çok kısa sürede kurtulmuş olacağız. Alınan bütün kararlar vatandaşlarımızı bu illetten korumak içindir” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
KAYMAKAM ÜNSAL İŞYERLERİNİ DENETLEDİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir